Rhythm Sheep, Learn Music

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.04 TL
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 1.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Metka Games
Küçük çocuklar için üretilmiş onlardaki ritm duygusunu oluşturacak harika bir oyun sizleri bekliyor.

Çocuğunuzun müzik ile ilk etkileşiminin küçük yaşlarda olmasını istiyor ve bu konuda bir şeyler yapmak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Çocuğunuza müzik konusunda eğitim verecek, ondaki ritm duygusunu geliştirecek ve bunu eğlendirerek oyun havasında başaracaktır. Minik yavrularınızın çok seveceği bu uygulamada seslerin öğretmedeki etkisini daha iyi anlayacaksınız.

Siz de çocuğunuzun müzik ve ritm ile iç içe olmasını istiyorsanız bu oyuna sahip olmanız yeterli. Çocuklar için hem eğlendirici hem de geliştirici olan bu oyuna siz de hemen sahip olabilirsiniz. Bu oyuna sahip olmak için yapmanız gereken şey çok basit. Kolay ve hızlı şekilde inen bu oyuna sadece indir tuşuna basarak kolay bir şekilde sahip olmanız mümkün. Bir çok anne ve babanın uzun zamandır böyle etkili bir uygulama aradığını biliyoruz.

Tamamı ile çocukların ruh sağlığına ve gelişimine olumlu etkiler sunacak bu uygulamayı güven ile her yaştan çocuğunuza oynata bilirsiniz. Seslerin ve ritmin hayatımızdaki önemini bir çok uzman söyler. Peki bunların etkili öğrenmedeki etkisini de biliyor muydunuz? Evet hemen siz de bu uygulamayı indirin ve her yaştan çocuklarınıza güven ile oynatın. Müzik ve ritm gücü sizleri de etkisi altına alacak. 

Rhythm Sheep, Learn Music indir